امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23900
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 93
«مهران رجبی» یکی از مجریان برنامه «سفره های همدلی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در یک نگاه کلی بازیگر باید کار بازیگری اش را ...

«مهران رجبی» یکی از مجریان برنامه «سفره های همدلی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در یک نگاه کلی بازیگر باید کار بازیگری اش را انجام دهد. اما مردم انتظار دارند بازیگری که برایشان لحظات فرحبخشی خلق کرده در عرصه معنوی هم فضاهای خوشی را ایجاد کند.
وی درباره حضور بازیگران در عرصه اجرا اظهار کرد: دو مقوله بازیگری در ژانر کمدی و اجرا هر کدام فضای خودش را دارد. قرار نیست ما خدای نکرده مسائل معنوی را به طنز بکشیم. اما می توانیم این مسایل را با لحنی شیرین بیان کنیم. وظیفه یک مبلغ مذهبی این است که هم بشارت و هم هشدار دهد.  چون خداوند متعال در قرآن فرموده است «مبشرا و نذیرا».
این بازیگر و مجری درباره شیوه اجرایش گفت: من قبل از این که جلوی دوربین بروم خیلی به چیزی که می خواهم بگویم فکر نمی کنم و بیشتر بداهه گویی می کنم. به نظر من اگر مجری بخواهد از روی یک متن آماده بخواند کارش فرقی با بازی در یک فیلم سینمایی نخواهد داشت و جذابیت اجرا در این است که همه چیز در لحظه اتفاق بیفتد.
رجبی درباره تجربه اش در اجرای برنامه های مذهبی یادآور شد: من هر سال مجری برنامه های جشن رمضان هستم که تا هجدهم رمضان در 20 پارک تهران برگزار می شود. اما امسال به خاطر همکاری که با شبکه استانی خراسان رضوی داشتم نتوانستم در این جشن ها حاضر شوم.
او درباره مدت حضورش در مشهد گفت: هم اکنون در حال بازی در سریال تاریخی «گذر از رنج ها» به کارگردانی فریدون حسن پور هستم که 20 روز پیش کلید خورد. تصویربرداری این کار که مربوط به زمان پهلوی اول می شود حدود 30 ماه طول می کشد و من باید با سر تیغ زده جلوی دوربین بروم.
رجبی افزود: قرار بود تمام 30 شب در خدمت مردم استان خراسان رضوی باشم که به خاطر همزمانی با این سریال امکان پذیر نشد. بنابراین قرار شد در پنج روز اول و آخر ماه رمضان به مشهد بیایم و برنامه را اجرا کنم.
وی درباره کارهایی که در آینده از او پخش می شود توضیح داد: در سریال «تابستان من» برای شبکه 2 بازی کرده ام که الان در حال تدوین است. در تله فیلم «آقای مدیر» هم نقش آقای مدیر را بازی کرده ام که احتمالا روز عید فطر از تلویزیون پخش خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها