امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23911
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 59
محمد کرمی‌راد نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ویژگی‌های شخصیتی غلامعلی حدادعادل ...

محمد کرمی‌راد نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ویژگی‌های شخصیتی غلامعلی حدادعادل اشاره کرد و اظهارداشت:  آقای حدادعادل معلمی هستند که دیگران باید از ایشان درس بگیرند؛ ما هم در انتخابات مجلس و هم در ریاست فراکسیون نمونه‌هایی از اخلاق، تقوا و دوراندیشی ایشان را دیدیم.

این نماینده سابق مجلس به کناره‌گیری حداد در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم اشاره و تصریح‌کرد: در انتخابات یازدهم نیز کناره‌گیری آقای حدادعادل بر اساس تعهدی بود که داشت و به آن عمل کرد؛ از این رو این شیوه، مرام و رفتار وی باید الگویی برای دیگران باشد.

وی در ادامه گفت: حدادعادل از فرهیختگان ادب، هنر و ادبیات فارسی ایران اسلامی است، ضمن اینکه برادر شهید بوده و در خانواده‌ای متعهد و انقلابی حضور داشته است.

کرمی‌راد با تاکید بر اینکه صفات خوب آقای حدادعادل بسیار است، خاطرنشان کرد: اقدام وی در انتخابات ریاست‌جمهوری یک حرکت وحدت‌بخش بود؛ همچنین پایبندی به قانون از دیگر مواردی است که ایشان همواره در این چارچوب بوده و بر اساس قانون عمل کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها