امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23914
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 49
جمشید جعفر‌پور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به ...

جمشید جعفر‌پور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تبیین شخصیت و عملکرد غلامعلی حداد عادل پرداخت و اظهار داشت: انتخابات 24 خرداد و خلق حماسه سیاسی زمینه‌ای برای امتحان بود تا میزان تعهد افراد و مواضع اعلام شده‌شان به اثبات برسد.

وی افزود: آقای حداد عادل به عنوان یک چهره شاخص اصولگرا به صحنه رقابت‌های ریاست جمهوری آمد در حالیکه ریاست قوه مقننه را در دور هفتم در کارنامه خود داشت. بنابراین پیشرفت امور در انتخابات به گونه‌ای بود که به دلیل کثرت نامزدهای اصولگرا لزوم ائتلاف و کم شدن از تعداد کاندیداهای اصولگرا را ایجاب کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به مناظرات 8 کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و مواضع حداد عادل در این مناظرات اشاره و تاکید کرد: همانگونه که رهبر انقلاب اشاره فرمودند، مقداری بی‌تقوایی در این انتخابات راه یافت و عده‌ای علی‌رغم انتقاداتی که به دولت وارد بود، خدمات دولت نهم و دهم را زیر سوال بردند اما آقای حداد عادل با تکیه بر موازین تقوا، مواضعی معتدل و واقعگرایانه اتخاذ کرد.

جعفر‌پور ضمن تقدیر از غلامعلی حداد عادل به دلیل انصراف از دور رقابت‌های ریاست جمهوری به نفع نامزدهای اصولگرا گفت: آقای حداد عادل با درک شرایط، زمان و واقع نگری پیشقدم شدند که به نفع ائتلاف و نامزدهای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری از ادامه رقابت‌ها کنار بکشند.

وی تصریح کرد: با توجه به اقدام آقای حداد عادل در ماراتن 92 و نیز سوابق روشن، فرهنگی و انقلابی که در دوران فعالیت‌شان از خود نشان داده‌اند می‌توان ایشان را یکی از نمادهای تقوا و تدبیر دانست.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس به مواضع غلامعلی حداد عادل در مورد فتنه 88 اشاره و این مواضع را شفاف و انقلابی خواند و گفت: آقای حداد عادل نشان دادند که مصلحت انقلاب را بر هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند و به عنوان فردی که از مقتضیات زمانه درک روشنی داشت پا به صحنه گذاشت و روشنگری کرد و سبب از بین بردن ابهامات و غبارهای پراکنده در آن زمان شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها