امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23955
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اساس آمار ارائه شده از سوی پلیس اسرائیل،‌ در اولین جمعه ماه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اساس آمار ارائه شده از سوی پلیس اسرائیل،‌ در اولین جمعه ماه مبارک رمضان دست کم 80 هزار نفر مشارکت کردند.

«میکی روزنفیلد» سخنگوی پلیس اسرائیل گفت که صبح امروز حدود 80 هزار فلسطینی در نماز بیت المقدس مشارکت کردند و حدود 3 هزار پلیس نیز با تمامی تجهیزات خود از اوایل ساعات صبح امروز در تمامی راه‌های منتهی به حرم بیت المقدس مستقر شدند.

در حالی که زنان توانسته‌اند آزادانه وارد بیت‌المقدس شوند اما تنها به مردان بالای 40 سال اجازه ورود به این مکان برای برگزاری اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان داده شد.

نیروهای اشغالگر اسرائیلی همچنین اقدامات امنیتی خود را در بخش‌های قدیمی این شهر تشدید کرده بوده و هزاران نیروی امنیتی به این منطقه گسیل کرده‌ بودند و سنگرها و موانع ایست و بازرسی را در ورودی‌های این منطقه مستقر کردند. آنها خیابان اصلی منطقه المصراره منتهی به باب العامود را تا خیابان سلطان سلیمان و ابو ساهرة و اسباط تا وادی حلوة در جنوب مسجد الاقصی بسته بودند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها