امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23973
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۴
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، «لیلا روانفرد» مستبصر آمریکایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، «لیلا روانفرد» مستبصر آمریکایی در نشستی که در بخش ره‌یافتگان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد به بیان خاطرات خود از چگونگی گرایش به اسلام سخن گفت.

وی اظهار داشت: من در خانواده مسیحی به دنیا آمده بودم و از دوره نوجوانی سؤالاتی برایم مطرح بود که برای چه به این دنیا آمده‌ام و چرا باید خداوند را عبادت کنم؟ تا اینکه در دانشگاه با یک فرد ایرانی آشنا شدم که اخلاق اسلامی او بسیار مرا جذب کرد.

روانفرد ادامه داد: بعدها با این فرد ایرانی ازدواج کردم و در اثر آشنایی با او با قرآن کریم آشنا شدم و این کتاب آسمانی را گمشده خود یافتم. بعد از این ماجرا به اسلام گرویدم و احکام آن را با جان و دل اجرا کردم، اما باید گفت مسئله حجاب را به تدریج پذیرفتم و بعد از پذیرش حجاب به فلسفه آن پی بردم.

این آمریکایی مسلمان‌شده گفت: خوشبختانه در جامعه آمریکا و بین خانواده و دوستان مشکلی با اسلام آوردن من مشاهده نشد و حتی در محیط کار، مسلمان‌شدنم امری پذیرفته شده بود.

وی با اشاره به خاطره دیدار خود با امام خمینی یادآور شد در آن زمان که امام خمینی در شهر قم بودند من در یک جلسه خصوصی ایشان را ملاقات کردم و این بهترین خاطره‌ام بعد از اسلام آوردن بود، همچنین به جبهه‌های جنگ تحمیلی رفتم و در مکان‌هایی نماز خواندم که جایگاه شهدای اسلام بود.

وی در پایان عنوان کرد: اسلام دین عقلانیت است و من با مطالعه قرآن کریم و کتب و ادعیه اسلامی به این نتیجه رسیدم که این تنها دینی است که می‌تواند با تکیه بر اصول عقلانی فلسفه زندگی در این جهان را وآخرت را برای انسان‌ها تبیین کند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها