امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23978
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رییس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی طی پیام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رییس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی طی پیام های جداگانه به پیام های تبریک روسای جمهور موریتانی،گویان،گابن و برونئی پاسخ گفت.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک سلطان حاج حسن البولکیا سلطان برونئی دارالسلام ابراز اطمینان کرد که در سایه تلاش های شایسته مقامات دو کشور، روابط برادرانه و صمیمانه موجود در همه زمینه ها و در سطوح دوجانبه، جهان اسلام و عرصه های بین المللی توسعه و تعمیق خواهد یافت.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین از پیام سلطان برونئی تشکر کرد.

روحانی در پاسخ به پیام تبریک دونالد راموتار رییس جمهوری گویان از مناسبات دوجانبه ایران و گویان ابراز خشنودی کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام رییس جمهوری گویان ابراز امیدواری کرد که همکاری های موثر دو کشور در عرصه های منطقه ای و بین المللی توسعه و تعمیق یابد.

وی در پاسخ به پیام تبریک علی بونگو اوندیما رییس جمهوری گابن از روند رو به گسترش روابط دوستانه دو کشوراستقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام رییس جمهوری گابن ابراز امیدواری کرد که شاهد توسعه و تعمیق همکاری های صمیمانه و موثر دو کشور در همه زمینه ها باشیم.

همچنین روحانی در پاسخ به پیام تبریک محمد ولد عبدالعزیز رییس جمهوری موریتانی از مناسبات دوستانه و برادرانه دو کشور مسلمان ابراز خشنودی کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام رییس جمهوری موریتانی ابراز امیدواری کرد که شاهد توسعه و تحکیم روابط ما بین دو کشور براساس منافع مشترک دو ملت باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها