امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23996
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۳
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «اسکای‌نیوز»، معلمین انگلیسی در اعتراض به فشار زیاد کاری، حقوق و مزایای پایین و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «اسکای‌نیوز»، معلمین انگلیسی در اعتراض به فشار زیاد کاری، حقوق و مزایای پایین و وضعیت مستمری بازنشستگی دست به اعتصاب می‌زنند. این سری از اعتصاب‌های یک روزه قرار است در پاییز سال جاری انجام شود.

اتحادیه ملی معلمین و اتحادیه معلمین زن انجمن مدیران مدارس دو اتحادیه‌ای هستند که این اعتصاب را ترتیب داده‌اند. تمام مدارس انگلیس و ولز تحت تاثیر این اعتصاب‌ها قرار خواهند گرفت.

اعلام تصمیم به اعتصاب تنها دو هفته پس از آن انجام می‌گیرد که دو اتحادیه معلمین مناطق شمال غرب دست به اعتصاب و تظاهرات زدند.

دولت انگلیس این تصمیم اتحادیه‌های معلمین را محکوم کرده است. با این حال «کریس کیتز» دبیرکل اتحادیه معلمین زن می‌گوید: وزیر باید نگرانی و خشم عمیق معلمین و مدیران مدارس را درک کند. وزیر این فرصت را دارد که با تعامل جدی برای حل مسائلی که به او ارائه شده، از اعتصاب‌های بیشتر جلوگیری کند.

پرداخت دستمزدهای معلمین انگلیسی قرار است ماه پائیز بر اساس عملکرد آن‌ها در کلاس و خارج از یک چارچوب کشوری صورت گیرد که همین امر با اعتراض معلم‌ها روبرو شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها