امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24008
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند که حمله ده‌ها فرد مسلح به بزرگراه «قامشلی – تل ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند که حمله ده‌ها فرد مسلح به بزرگراه «قامشلی – تل حمیس» در سوریه را دفع کنند.

این حمله را عناصر مسلح در چارچوب فراهم سازی و مقدمه «نبرد آزاد سازی القامشلی» به اجرا گذاشتند که با مقابله ارتش سوریه مواجه شدند و ده‌ها نفر از آنها به قتل رسیدند که در میان کشته‌ها «احمد عبد المنصور»، سرکرده یکی از گروه‌های تروریستی نیز به چشم می‌خورد.

اما از دیر الزور یکی دیگر از استان‌های شرق سوریه ارتش سوریه با نصب یک کمین برای گروه تروریستی موسوم به «لواء القعقاع» گذاشته و شماری از عناصر این گروه از جمله تروریست معروف منطقه به نام «عبد الستار» را به قتل رساندند.

از سوی دیگر دیگر یگان‌های ارتش سوریه در منطقه دیر الزور موفق شدند، پیشروی چشمگیری را در منطقه «الصناعه» محقق و مراکز تجمع افراد مسلح و مقرهای آنان در این منطقه را منهدم کنند.

همچنین از دو منطقه «الرصافه» و «الجبیله» دیر الزور نیز گزارش شده که درگیری‌های شدیدی میان نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح این منطقه در جریان است که بر اثر آن ده‌ها فرد مسلح کشته شدند که در میان کشته‌ها «علی عواد» شناسایی شد که سرکرده گروه تروریستی «کتائب الحق» به شمار می‌آمد.

همچنین نیروهای ارتش سوریه عملیات‌های نظامی در مناطق کنامات، العرفی و الشیخ یاسین در شرق سوریه به اجرا گذاشتند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها