امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24021
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 118
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخیرا رسانه‌های منطقه فیلمی را منتشر کردند که طی آن نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخیرا رسانه‌های منطقه فیلمی را منتشر کردند که طی آن نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی اقدام به دستگیری کودکی 5 ساله می‌کنند.

این فیلم در واقع در ادامه دیگر اقدامات نیروهای صهیونیست علیه فلسطینی هاست، حمله به کودکان و نقض حقوق آنها دیگر به بخشی از اخبار روزمره فلسطین شده است.

از زیر گرفتن کودکان در خیابان تا فیلم‌های متعدد از ضرب‌وشتم کودکان و نوجوانان زیر 18 سال و اشک‌های کودکی که برای رهایی پدرش ضجه می‌زند، بخشی از واقعیات زندگی کودکان فلسطینی است.

شبکه المیادین لبنان در گزارشی با اشاره به اینکه کودکان فلسطینی به قهرمانان فیلم‌های منتشر شده از فلسطین اشغالی تبدیل شده‌اند، تاکید کرد که چه کسی مسئول این کودکی نابود شده آنهاست.

این شبکه در ادامه فیلمی از «احمد العربی» جوان 15 ساله فلسطینی نشان داد که نیروهای امنیتی اسرائیلی برای دستگیری وی به درب منزلش آمده بودند و پس از آن تصاویر کودک 5 ساله فلسطینی را که روز گذشته دستگیر شده بود، پخش کرد.


این کودک که حالا آزاد شده بود، دو ساعت 5 سرباز اسرائیلی را مشغول خود کرده بود و سرانجام نیروهای امنیتی پدر وی را دستگیر می‌کنند.

در ادامه تصاویری از تلویزیون اسرائیل هم منتشر شده بود که طی آن یکی از فرماندهان ارتش به سربازان دستگیر کننده می‌گفت: این اقدامات شما چهره ارتش را در مقابل رسانه‌ها تخریب می‌کند.

این شبکه در پایان گفت: معلوم نیست که چه زمانی وجدان جهانی برای نجات این کودکان دست به اقدامی خواهد زد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها