امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24056
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان بامداد روز شنبه پس از بازگشت از ترکیه و در تداوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان بامداد روز شنبه پس از بازگشت از ترکیه و در تداوم رایزنی‌ها در خصوص تحولات اخیر مصر با مقامات سیاسی این کشور و منطقه، در گفت‌وگوی تلفنی با محمد البرادعی معاون رئیس جمهور موقت مصر در امور بین‌الملل آخرین تحولات این کشور را مورد گفت‌وگو و تبادل نظر قرار داد. 

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه تعیین سرنوشت کشور مصر تنها با خواست مردم این کشور رقم می‌خورد، تصمیم و خواست مردم مصر برای آینده سیاسی این کشور را مورد احترام همگان دانست.    

صالحی همچنین شرکت همه گروه‌های سیاسی و نخبگان در چارچوب فرآیند سیاسی ملی برای پیشبرد اهداف مردم مصر بر پایه وحدت همه اقشار را خواستار شد.  

محمد البرادعی معاون رئیس جمهور موقت مصر در امور بین‌الملل نیز با تشکر از تماس تلفنی صالحی و با توجه به جایگاه مهم جمهوری اسلامی ایران خواهان بهترین روابط با کشورمان شد و تداوم رایزنی‌های فیمابین در خصوص مسائل مهم منطقه را خواستار شد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار