امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24084
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 87
محمدحسن طریقت‌منفرد و درمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره ورود پزشکان عمومی به عرصه ارائه خدمات رادیولوژی اظهار داشت: هنوز برای اجرایی شدن این ...

محمدحسن طریقت‌منفرد و درمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره ورود پزشکان عمومی به عرصه ارائه خدمات رادیولوژی اظهار داشت: هنوز برای اجرایی شدن این موضوع بخشنامه‌ای صادر نکرده‌ایم اما در حال پیگیری موضوع هستیم.

وی با بیان اینکه تصمیمات در این خصوص در مرحله کارشناسی قرار دارد و بعد از نهایی شدن اعلام می شود، افزود: ان شاءالله از طریق روش های علمی که در دنیا حاکم است، برخی انحصارها که پدر مردم را درآورده، می شکنیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این سؤال که آیا پزشکان عمومی توانایی و حق ورود به عرصه‌های تخصصی را دارند که بتوان سرنوشت مردم را به آنها سپرد، گفت: پزشک عمومی در دنیا وظایف و نقش زیادی دارد و در حقیقت پایه اصلی طب است.

طریقت‌منفرد افزود: متأسفانه ما پزشکان عمومی را بی اختیار و بی ثمر کردیم اما می خواهیم آرام آرام وظایفی را به آنها محول کنیم که البته این با منافع خلیی ها درگیر است.

وی با بیان اینکه موضوع برخی علم نیست و بحث تجارت است، تصریح کرد: بعضی جاها چون بحث تجارت است، کارها انحصاری شده و به نظر من این انحصار باید به نفع مردم شکسته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها