امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24098
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش مرد تقوا و تدبیر که صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش مرد تقوا و تدبیر که صبح امروز در نکوداشت شخصیت حدادعادل برگزار شد، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم گفت: این موضوع امری لازم بود که تاکنون توفیقی در آن نداشتیم، اگرچه در نمایشگاه بین‌المللی قرآن در مراسم رونمایی از ترجمه قرآن کریم آقای حداد تکریمی از شخصیت وی به عمل آمد اما کافی نبود و هر مقدار از این برنامه‌ها انجام شود باز هم جا دارد.

وی افزود: هجمه‌ای که رسانه‌های بیگانه و افراد معاند و کسانی که در روزگاری با نظام همراهی می‌کردند و امروز مطرود مردم و در آمریکا، اروپا، رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه هستند و علیه شخصیتی چون حدادعادل موضع می‌گیرند، دلیل کافی بود تا این تقدیر و تجلیل از یک عمر مجاهدت و تلاش صورت گیرد.

حسینی ادامه داد: در جلسات فراوانی که خدمت حدادعادل هستیم از جمله در شورای انقلاب فرهنگی احاطه و اشراف او به مسائل فرهنگی و ادبی را شاهدیم. حدادعادل از ابتدای انقلاب در مسئولیت‌های خطیری از جمله مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجلس، فرهنگستان، دانشگاه، حوزه، بنیاد علوم و معارف و غیره داشته و اشراف فراوانی برای او ایجاد کرده که نگاه ارزشمندش را در موضوعات مختلف شاهدیم.

وزیر ارشاد با اشاره به حضور حدادعادل در عرصه سیاست گفت: ‌اگر او در میدان سیاست هم وارد شد ضرورت بوده و ما وضعیت مجلس ششم را می‌دانیم که 4 ماه فقط در تصویب اعتبارنامه آقای حداد تعلل کرد.

حسینی با بیان اینکه ما همواره شاهد خدمات همراه با تقوا و تدبیر آقای حداد بوده‌ایم اظهار داشت: در قضیه فتنه 88 مواضع شفاف او از زبان قاصر است و در شرایطی که افراد دوپهلو و یا چند پهلو سکوت می کردند او برای صیانت از ارزش‌های انقلاب در مورد هجمه‌ها خود را سپر قرار داد.

وزیر ارشاد خاطرنشان کرد: حدادعادل در مواضعی که در مناظره‌ها و تبلیغات ریاست جمهوری نیز اتخاذ کرد حاکی از خلوص نیت‌شان بود و بعد نیز با انصراف‌شان آن را نشان دادند.

حسینی در پایان با بیان اینکه لوحی را تقدیم حداد خواهد کرد، متن آن را قرائت کرد که آن با این بیت آغاز شد. به کوره‌های خرد آب دیده حداد است / به مرزهای تعالی رسیده حداد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار