امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24103
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 70
حسین شیخ‌الاسلام مشاور سیاست خارجی و امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حسین شیخ‌الاسلام مشاور سیاست خارجی و امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری ضیافت افطاری رئیس مجلس با حضور سفرای کشورهای اسلامی در خانه ملت خبر داد و اظهار داشت: در این مراسم سفرای کشورهای اسلامی، سفرای مسلمان کشورهای غیراسلامی و سازمان‌های مربوط به کشورهای اسلامی مانند دبیرخانه بین‌المجالس اسلامی حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه این ضیافت افطاری با هدف بحث و تبادل‌نظر پیرامون مسائل و شرایط منطقه مانند موضوع فلسطین با توجه به اینکه در آستانه روز قدس قرار داریم، برگزار می‌شود، گفت: ضیافت افطاری رئیس مجلس با حضور سفرای کشورهای اسلامی و سفیران مسلمان سایر کشورها 19 ماه مبارک رمضان همزمان با 6 تیرماه در پارلمان برگزار می‌شود.

شیخ‌الاسلام در خاتمه خاطرنشان کرد: در حال حاضر 40 کشور اسلامی در ایران سفیر دارند و با احتساب سفرای مسلمان کشورهای غیراسلامی به 60 نفر می‌رسند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها