امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24111
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الیوم السابع،‌ یکی از هواداران محمد مرسی که از اعضای اخوان المسلمین مصر است و در تظاهرات در حمایت از محمد مرسی رئیس ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الیوم السابع،‌ یکی از هواداران محمد مرسی که از اعضای اخوان المسلمین مصر است و در تظاهرات در حمایت از محمد مرسی رئیس جمهور مخلوع مصر شرکت کرده است؛ خواستار باقی ماندن مردم در مکان‌های تظاهرات شد.

وی از شرکت کنندگان در این تظاهرات خواست تا در مطالبات خود ثبات داشته باشند تا دستورات دفتر ارشاد جماعت اخوان المسلمین صادر شود.

این مسئول اخوان المسلمین برای تشویق و تحریک مردم به منظور استمرار تظاهرات و تحصن خود گفت کسانی که این تحصن را ترک کنند، مسئولیت خون برادران مسلمان خود را که در حوادث نزدیک گارد ریاست جمهوری کشته شده‌اند، بر عهده خواهند داشت.

تظاهرات کنندگان همچنین سعی کردند عبور و مرور خودروها در خیابان صلاح سالم را مختل کنند. صدها نفر از آنها با نشستن و خوابیدن در وسط این خیابان و بالا و پایین تونل العروبة در ضمن شعارهایی اعلام کردند که از جای خود تکان نمی‌خورد، بلکه السیسی است که باید از قدرت کنار رود. تظاهرات کنندگان تصاویری از محمد مرسی و پرچم مصر را در دست داشتند.

اظهارات مقامات اخوان المسلمین در تشویق مردم به ماندن در خیابان‌ها در حالی مطرح می‌شود که کم کم از حجم تحصن کنندگان در حمایت از محمد مرسی کاسته می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها