امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24141
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 269
به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسین صفار هرندی در مراسم نکوداشت مرد تقوا و تدبیر غلامعلی حداد عادل گفت: ...

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسین صفار هرندی در مراسم نکوداشت مرد تقوا و تدبیر غلامعلی حداد عادل گفت: حداد عادل دلهایی را به دست آورد که به دست آوردن آنها مشکل است از جمله جماعت اهل رسانه که خیلی مشکل پسندند و مته روی خشخاش می‌گذارند مجذوب ایشان شده‌اند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من به عنوان یک عضو رسانه‌ای کشور می‌گویم شاید این یک سنت غیرمقبول باشد سنت رسانه‌ای ما که دست روی نقاط منفی و ضعف و کمبودها می‌گذاریم ولی هر چه باشد جامعه رسانه‌ای و جمعی دیگر از صاحبنظران بانی برگزاری این جلسه باشکوه هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی شده‌اند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد تصریح کرد: زمانی که بنده توفیق خدمت در وزارت فرهنگ و ارشاد را داشتم برخی از کار آن حوزه که مربوط به هدایت جریان حج و زیارت بود و یک اصطلاحی در آن زیرمجموعه است که عیار مدیریت برای حج و زیارت را در دو، سه روزی که زائر را در منا می‌برند مقیاس می‌کنند و آنجاست که معلوم می‌شود مدیر، مدیر است یا نه.

وی افزود: برای سنجش عیار یک مدیر سیاسی باید او را در بحبوحه حوادث و شرایط رصد کرد و گرنه در شرایط عادی همه می‌توانند رئیس باشند و در رأس.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: آنجایی که سلامت نفس یک انسان او را از حق‌ طبیعی خود بر حذر می‌دارد از آنجا عیار ریاست کشف می‌شود.

حداد عادل به گوهر وجودش و آن چیزی که ما انسانها او را با آن می‌شناسیم بارها در شرایط خاص تجلی شده و انتخابات اخیر نمونه بارز آن است.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد ادامه داد: حداد عادل شأن و تراز مدیریت کلان کشور است و آن روزی که مدرسه فرهنگ را راه انداخت و خود را ملزم به انجام کارهای بر زمین مانده دانست این عمل صالح ایشان دست کمی از هدایت‌های سیاسی و اجتماعی ایشان ندارد.

این عضو رسانه‌ای تصریح کرد: حداد عادل به واسطه نوشتن مجموعه اقداماتی که موجب باروری حوزه فرهنگی شده سابقه تمدنی ما را ارتقا داده است چرا که ایشان مدیریت دانشنامه جهان اسلام را عهده‌دار بوده است.

صفار هرندی تصریح کرد: حداد عادل را به واسطه داشتن روحیات نرم و لطیفی که در کنار مسئولیت‌های سخت و سنگینی که داشته باید شناخت چرا که طبع سیاست که معطوف به قدرت است خشن و سخت است اما سیاست آمیخته به اخلاق و شعر ایشان از سختی سیاست کاسته و قابل تحمل شدن سیاست را گواهی داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: وقتی من در حوزه فرهنگ بودم و فراخوان به کمیسیون فرهنگی که - محل حساب‌کشی  است - می‌شدم محیطی که ایشان در هنگام مسئولیت خود برای محاسبه سنجیده بودند برای بنده تبدیل به فرصتی بود تا شاهد لطافت و زیبایی برخورد و مواجهه با مدیریت ایشان باشم چرا که ایشان در حین طرح مباحث برگه کاغذی حاوی دو بیتی نوشته و برای من می‌فرستادند که مسلماً این رویه را در جاهای دیگر هم داشته‌اند.

صفار هرندی ادامه داد: آن چیزی که سیاست را آرام می‌کند گرمی در اوج سختی است که مولای ایشان و مولای ما نیز در اوج سختی سیاست نرمی را نشان می‌دهد و مولای ما همان کسی که سخت‌ترین برخورد را با دشمن خدا داشته است و ایشان نیز راه مولای خود را در پیش گرفتند و حداد عادل مصداق آرامش‌آفرینی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها