امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24143
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 83
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 2:54 بامداد روز گذشته بر اثر واژگونی ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 2:54 بامداد روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری تندر 90 در کیلومتر 30 محور شهرکرد - اصفهان در استان چهارمحال و بختیاری، 3 نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: ساعت 11:50 روز  گذشته نیز بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پراید در کیلومتر 16 محور یاسوج - بابامیدان در استان کهگیلویه و بویر احمد، 4 نفر کشته شدند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

وی در خصوص حادثه دیگری گفت: همچنین ساعت 11:50 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری تیبا و یک‌دستگاه وانت نیسان در در کیلومتر 35 محور شهرکرد - اصفهان در استان چهارمحال و بختیاری، 2 نفر کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری تیبا اعلام کردند.

سرهنگ سلبی در ادامه گفت: ساعت 23 شب گذشته بر اثر تصادف دو دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 75 محور فرعی هیلان در استان ایلام، 2  نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از سوی راکب یکی از دو دستگاه موتور سیکلت اعلام کردند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: با بررسی تصادفات رانندگی روز گذشته مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 29 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 26 درصد، انحراف به چپ 23 درصد، عدم رعایت حق تقدم 7 درصد و خستگی و خواب آلودگی 6 درصد بوده است؛ همچنین 38 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 9 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها