امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24168
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،متقاضیان مسکن ویژه تهران (سایت تهرانسر) مسولیت تمامی پیگیری ها از طریق سایت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،متقاضیان مسکن ویژه تهران (سایت تهرانسر) مسولیت تمامی پیگیری ها از طریق سایت برعهده خود متقاضی بوده و در صورت حذف به علت عدم اطلاع از اطلاعیه ها سازمان مسکن شهر تهران هیچ گونه مسولیتی نداشته و پاسخگو نیستند.

بنابراین گزارش، تمامی متقاضیانی که مدارک آنها مورد تایید قرار گرفته  و اقساط سر رسیده خود را واریز ننموده اند حداکثر تا 27 تیر ماه جاری مهلت دارند تا مبلغ واریزی خود را به حداقل 40 میلیون تومان برسانند در غیر این صورت از لیست پروژه تهرانسر حذف خواهند شد.

*قابل توجه متقاضیان مسکن شهر تهران

متقاضیانی که هم اکنون در این طرح ثبت نام می نمایند باید توجه داشته باشند که بلافاصله بعد از تایید مدارک ارسالی در سایت می بایست 200 میلیون ریال قسط دوم را واریز نمایند.

سررسید 200 میلیون ریال قسط سوم آخر تیر 92 و سررسید 200 میلیون ریال قسط چهارم اول شهریور 92 است.

همزمان با تحویل واحد به متقاضی (نیمه دوم سال 92 ) طبق دستورالعمل ثبت نام معادل 30 درصد از بهای کارشناسی قدرالسهم عرصه مربوط به هر واحد دریافت می شود.

الباقی قیمت تمام شده واحد مسکونی با در نظر گرفتن 70 درصد بهای کارشناسی زمین به صورت اقساط ماهیانه طولانی مدت 10 ساله با مبلغ هر قسط حدود 10 میلیون ریال اخذ خواهد شد.

در صورتی که در خلال مراحل تکمیل اطلاعات یا بررسی مدارک توسط این اداره کل متقاضی فاقد شرایط لازم تشخیص داده شد ، می تواند با مراجعه به سایت اینترنتی نسبت به درج انصراف و رفع مسدودی حساب و برداشت مبلغ واریز شده اقدام نمایند.

متراژ واحدهای در حال احداث حدود 105 مترمربع به صورت مفید و دارای انباری و پارکینگ و آسانسور است.

با توجه به شرایط مذکور قسط پنجم پرداختی توسط متقاضیان مبلغی معادل 400 الی 450 میلیون ریال قبل از تحویل واحد خواهد بود.

انتهای پیام/ک  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها