امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24172
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه مصدقی مادر غلامعلی حدادعادل در مراسم تجلیل از فرزندش که با عنوان مرد ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه مصدقی مادر غلامعلی حدادعادل در مراسم تجلیل از فرزندش که با عنوان مرد تقوا و تدبیر در حوزه هنری سوره برگزار شد، گفت: ‌از ساعات اول که فرزندم متولد شد برای صالح بودن وی دعا می‌کردم.

وی افزود: زمان شیرخوارگی غلامعلی همواره وضو داشتم و برای اینکه وی مردی صالحی شود بسیار دعا کردم.

مادر حدادعادل همچنین در رابطه با خصوصیات اخلاقی فرزند شهیدش مجید حدادعادل اظهار داشت: مجید به اندازه‌ای باهوش بود که در 5 سالگی به مدرسه رفت و در زمان 18 سالگی در 3 دانشکده قبول شد که برای تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف مشغول شده و سپس ازدواج کرد و پس از تولد نخستین فرزندش به لندن رفت.

وی اضافه کرد: مجید حدادعادل در زمان انقلاب برای یاری امام خمینی(ره) از لندن به ایران آمد و تا زمانی که زنده بود در برابر انقلاب، اسلام و رهبری متعهد ماند.

مصدقی افزود: در شش ماه زمانی که مجید حدادعادل در جبهه بود به وی دسترسی نداشتیم زیرا خارج از مرز بود و آنگاه که بازگشت، تمام بدنش زخمی بود.

وی ادامه داد: مجید حدادعادل پس از بازگشت به تهران مدتی استاندار بود و سپس به کرمانشاه رفت و در آنجا نیز فرماندار شد که پس از تولد فرزند دومش مجدد به جبهه رفت و به شهادت رسید.
*بوسه حدادعادل بر دستان مادر

غلامعلی حدادعادل در مراسم گرامیداشت خود در حوزه هنری سوره پس از سخنرانی مادر از جا برخاسته و بر دستان وی بوسه زد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها