امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24174
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل گفت: به اعتقاد من جدایی دین از سیاست دو نوع است. یکی به مفهوم عادی که دین در ساختار نظام حکومتی وجود نداشته باشد و دیگری که خطرناک‌تر است اینکه سیاست‌پیشگان و سیاستمداران از خاستگاه دین برخورد نکنند.

وی افزود: یکی از ویژگی‌های برجسته حدادعادل همین است که ایشان با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند کسانی که نقشه راه نداشته باشند گمراه می‌شوند عمل کردند و حضور ایشان در سیاست کاملا در راستای رفتار بر راه و روش خاستگاه دین است.

شریعتمداری در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از بااهمیت‌ترین و مثال‌زدنی‌ترین برخوردهای حدادعادل برخورد او با فتنه آمریکایی-اسرائیلی سال 88 بود. در این فتنه همه آمده بودند آمریکا، انگلیس، فرانسه و گروه‌های عیاش عرب همگی دست به دست هم داده بودند تا این فتنه رقم بخورد و حتی پیروزی خود و شکست نظام را از پیش جشن گرفته بودند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان در ادامه با اشاره به نقش حدادعادل در برخورد با فتنه تصریح کرد: نقش کسانی که در آن شرایط به میدان آمدند و به اسلام و انقلاب خدمت کردند بسیار برجسته است و حدادعادل یکی از این افراد بود.

شریعتمداری افزود: عده‌ای به جای سینه سپر کردن مثل حبیب‌بن‌مظاهر در روز عاشورا تیرها را به سمت و سوی دیگر هدایت کردند اما حدادعادل یکی از کسانی بود که با اهمیت‌ترین سرفصل‌ها را در برخورد با فتنه از خود بروز داد. او امسال هم در مناظره‌ها همین رفتار را از خود نشان داد و بار دیگر وفاداری‌اش را به انقلاب و جمهوری اسلامی ثابت کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: به شدت بر این باورم که همه این تلاش‌ها ماندگار است و هرگز نباید تصور شود که تلاش‌های افرادی امثال حدادعادل از بین رفته است. همه این تلا‌ش‌ها می‌ماند و قطعا ثمره پرباری خواهد داشت.

شریعتمداری در پایان با اشاره به حمایت همه‌جانبه از کاندیدای منتخب مردم گفت: خوشبختانه در جریان انتخابات همه با نجابت برخورد کردند و تمام کاندیداها با حضور در کنار کاندیدای منتخب از او حمایت کردند و نکته عمیق در این مبحث این است که تمامی این حمایت‌ها واقعی و از صمیم قلب است. چرا که همه دلشان می‌خواهد رئیس جمهور منتخب برای خدمت به مردم پیروز باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها