امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24179
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حسین شریعتمداری امروز در مراسم نکوداشت مرد تقوا و تدبیر که در محل تالار سوره در حال برگزاری است اظهار داشت: سخن گفتن ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حسین شریعتمداری امروز در مراسم نکوداشت مرد تقوا و تدبیر که در محل تالار سوره در حال برگزاری است اظهار داشت: سخن گفتن درباره استاد بزرگ و فرهیخته، غلامعلی حداد عادل کار آسانی نیست.

مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: به اعتقاد من جدایی دین از سیاست را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد.

وی اظهار داشت: جدایی دین از سیاست در مفهوم جاری این است که دین در ساختار نظام حکومتی وجود نداشته باشد خوشبختانه این خطر به همت امام راحل (ره) و مردان بزرگ این مرز و بوم رفع شده است.

وی اضافه کرد: بعد دیگر این مطلب را می‌توان اینگونه تفسیر کرد که سیاست‌پیشگان و سیاستمداران در سیاست‌ورزی خود از خاستگاه دین برخوردار شوند انسانهایی که سیاست می‌ورزند باید از این خاستگاه پیروی کنند.

وی بیان داشت: یکی از ویژگی‌های برجسته استاد حداد عادل همین مسئله است چرا که وی به سیاست از زاویه دین نگاه می‌کند.

شریعتمداری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرماید که کسی که نقشه راه نداشته باشد به بیراهه می‌رود از ویژگی‌های غلامعلی حداد عادل این است که به نقشه راه توجه می‌کند که در این زمینه می‌توان به یکی از بااهمیت‌ترین و مثال‌زدنی‌ترین برخوردهای وی در ماجرای فتنه 88 اشاره کرد.

وی یادآور شد: در آن فتنه همه آمده بودند که به عنوان مثال می‌توان به حضور جریانات صهیونیستی اشاره کرد در این شرایط کسانی که از ارزشهای اسلام دفاع کردند بسیار ارزشمند حضور یافتند این امر قابل تقدیر است.

این فعال عرصه رسانه ادامه داد: یکی از بااهمیت‌ترین سرفصل‌هایی که استاد حداد عادل واقعیت خود را بروز داد این بخش بود البته در مناظره‌ها نیز همین مسئله را از جانب وی شاهد بودیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار