امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2418
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی امروز در جمع مردم بوشهر گفت: مکانیسم ائتلاف بین همفکران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی امروز در جمع مردم بوشهر گفت: مکانیسم ائتلاف بین همفکران ما وفای به عهد بوده و ساختار الزام‌آوری نداریم و موضوع مهم برای ما وفای به عهد است.

وی بیان کرد: باور بنده این است که تحول در جامعه نیازمند برنامه‌، نظم و قانونمداری بوده و بسیاری از آسیب‌های کشور ناشی از بی‌قانونی و بی‌نظمی است و بداخلاقی‌ها هم به بی‌نظمی اضافه شده، که راه حل آن این است که از مسیر اشتباه برگشته و به اخلاق و قانون برسیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به شعار انتخاباتی‌اش مبنی بر دولت قانون، تولید و اشتغال بر پایه تدبیر، اقتدار و صداقت اظهار داشت: دولت قانون‌مند بر اساس قانون کار می‌کند و از همین مسیر مردم ثروتمند خواهند شد، ما یارانه‌ها را افزایش می‌دهیم، اما قرار نیست مردم با یارانه‌ها زندگی کنند.

پورمحمدی گفت: اگر دولت قانونمند و مردم هم ثروتمند شوند با این حساب دیپلماسی ما هم قوی خواهد شد، چرا که قدرت در دنیای امروز بستگی به اقتصاد و وحدت مردم دارد.

از کابینه دولت نهم و دهم در دولت استفاده خواهم کرد

وی در پاسخ به سوالی در ارتباط با احتمال به کارگیری اعضای دولت نهم و دهم در کابینه خود، تصریح کرد: دوستان زیادی در دولت نهم و دهم دارم که در صورت موفقیت بنده در انتخابات، از آن‌ها استفاده می‌کنم.

پورمحمدی گفت: در سطوح عالی، میانی و پایین افراد باسواد و سالم زیاد داریم که استفاده از این نیروها به نفع کشور خواهد بود.

حضور احمدی‌نژاد در کابینه آینده دولت را خیلی جالب نمی‌دانم

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی در مورد حضور یا عدم حضور احمدی‌نژاد در کابینه خود گفت: تاکنون عرف نبوده که رئیس جمهور در کابینه بعدی حضور داشته باشد و باید حرمت ریاست جمهوری حفظ شود و حضور ایشان در کابینه خود را جالب نمی‌دانم.

وی در ارتباط با وضعیت اصلاح طلبان و اصولگرایان در انتخابات آینده گفت: اصولگرایان با تعدد کاندیداها در این دوره مواجه هستند و اصلاح‌طلبان هم هنوز به نظر واحد نرسیده‌اند، اما تلاششان کم نیست و عملیات بدون کاندید انجام می‌دهند که کاری شبیه فوتبال بدون توپ است.

پورمحمدی گفت: ارزیابی من از جبهه اصلاح‌طلبان این است که عملیات آن‌ها برای انتخابات ضعیف نیست و اگر توانستند روی گزینه واحد تمرکز کنند، می‌توانند جایگاه قابل توجهی در انتخابات کسب کنند.

اهل ژست گرفتن سیاسی نیستم

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد ژست سیاسی برای انتقاد از دولت گفت: بنده وظیفه نظارتی دارم و آن وظیفه هم نقد قانونی دولت است، جایی که آسیب دارد باید تذکر بدهیم و این موضوع ژست سیاسی نیست و معمولا مستند و تحلیل حرف می‌زنم.

پورمحمدی گفت: در کشوری که ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد، می‌شود کار قوی انجام داد و ایران ظرفیت انسانی بالا و منابع گسترده‌ای دارد.

وی تصریح کرد: تحریم موانعی ایجاد کرده که در مقابل آن انگیزه ما را افزوده و حس مقاومت و ایستادگی و تلاش را ایجاد کرده است.
انتهای پیام/66006/ب40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها