امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24181
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، فاطمه موسوی به عنوان نماینده خبرنگاران در مراسم نکوداشت مرد تقوا و تدبیر غلامعلی حداد عادل گفت: سخن را با نام خدا آغاز ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، فاطمه موسوی به عنوان نماینده خبرنگاران در مراسم نکوداشت مرد تقوا و تدبیر غلامعلی حداد عادل گفت: سخن را با نام خدا آغاز می‌کنم و با احترام به قلم؛ را از آن جهت در این دلنوشته به شهادت گرفتم که خبرنگارم و بزرگواری هم که امروز برای تقدیر از او جمع شده‌ایم اهل قلم است و فکر و اندیشه؛ معلمی فرهیخته و سیاستمداری بصیر، دکتر غلامعلی حداد عادل.

نماینده خبرنگاران در ادامه گفت: استاد فرزانه بیشتر شما را با عنوان استادی مسلط به فلسفه می‌شناختیم؛ بانی تحول در کتاب‌های درسی پس از انقلاب؛ دغدغه‌مند درباره زبان فارسی؛ شاعری که شعرهایش به سبک خراسانی نزدیک است و اندیشمندی فرهیخته که برهنگی فرهنگی تحمیل شده به ملت را فریاد برآورد.

وی افزود: بعدها شما را در قامت وکیل ملت دیدیم؛ نماینده‌ای که اوج بصیرت و نهایت شجاعت را در فتنه 88 به نمایش گذاشت.

موسوی ادامه داد: آنجا که عمل به تکلیف را بر همراهی با غافله دنیاطلبان ترجیح دادی و در کوران شبهه‌ها عمارگونه به دفاع از حق برخواستی.

نماینده خبرنگاران در ادامه این سخنرانی گفت: اما از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بگوییم فکر نمی‌کنم هیچ وقت صحنه‌ای که در برابر میلیون‌ها چشم آفریدید فراموش کنیم، روزهای مناظره‌های داغ انتخاباتی، روزهایی که مقتدایمان، نامزدهای انتخابات را از سیاه‌نمایی بر حذر داشت و شما مثل همیشه مثل یک انقلابی راستین تکلیف‌مدارانه از آرمان‌های انقلاب دفاع کردید و ما بیشتر و بیشتر شیفته مشی و مرام شما شدیم. شیفته مرامی که می‌گوید «ما حرف می‌زنیم و عمل نیز می‌کنیم».

موسوی ادامه داد: این روزها که مردم از شعار دادن‌ها و خودنمایی و خودبینی‌ها خسته شده‌اند با عزمی بسان حدید به برقراری عدل می‌اندیشید و ما امروز گرد هم آمده‌ایم تا قدردان این همت استوار و این زبان گویای عدالت باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها