امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24217
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 85
حمید فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به اینکه آیا تکلیف تخصیص ارز مرجع به کالاهای اساسی و ...

حمید فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به اینکه آیا تکلیف تخصیص ارز مرجع به کالاهای اساسی و نهاده‌ها مشخص شد، گفت: هنوز مسئولی را برای گرفتن پاسخ دقیق و روشن پیدا نکردیم.

رئیس اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی مرغداری‌های کشور افزود: خبرهایی مطرح است مبنی بر اینکه در جلسه سه‌شنبه ستاد تنظیم بازار قرار شده است دولت تا پایان سال ارز مرجع 1226 تومانی را به کالاهای اساسی اختصاص دهد و مابه‌التفاوت آن را با نرخ ارز مرجع پرداخت کنند.

به گزارش فارس، با حذف ارز 1226در قانون بودجه سال 92 نرخ ارز مرجع به 2477 تومان افزایش و نرخ ارز مبادله‌ای حذف شد،در عین حال رئیس کل بانک مرکز اعلام کرد نگرانی بابت تامین و قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد و دولت یارانه لازم را برای تامین اقلام اساسی اختصاص می دهد، این در حالی است که وارد کنندگان نهاده‌های دامی به این بهانه محصول وارداتی خود را تحویل مرغداری‌ها و دامداری‌ها نمی‌دهند.

طی روزهای اخیر قیمت یک کیلو گرم کنجاله سویا با 30 درصد افزایش به 1450 تومان و هرکیلو گرم ذرت با 25 درصدافزایش به 900 تومان رسیده است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها