امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24220
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 40
سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز صبح هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جلسه امروز صبح موضوعات مختلفی از جمله تحولات مصر، اخراج اتباع ایرانی از امارات متحده عربی و نیز مسائل سوریه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا طی چند جلسه مشترک کمیسیون و وزارت امور خارجه این مسائل بررسی و مباحث پیرامون آن انجام شود.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا در روز سه شنبه وزیر امور خارجه در جلسه به همراه معاونین خود در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حاضر شود و در این جلسه موضوعات فوق الذکر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در این جلسه به ترتیب اولویت ابتدا مسائل مربوط به تحولات مصر، موضوع اخراج ایرانیان از امارات و مسائل سوریه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: این جلسه به این خاطر برگزار می‌شود تا هر یک از نهادها (کمیسیون امنیت ملی و وزارت خارجه) وظایف و تکالیف خود را به طور دقیق‌تر بدانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها