امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24245
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 73
«امیررضا معتمدی» رئیس هیت مدیره جلوه‌های  بصری در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره دلایل استعفا از هیئت مدیره  توضیح داد: قبل از اینکه سمت ...

«امیررضا معتمدی» رئیس هیت مدیره جلوه‌های  بصری در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره دلایل استعفا از هیئت مدیره  توضیح داد: قبل از اینکه سمت اعضا مشخص شود در اولین جلسه سوالاتی برای من پیش آمد که این سوالات را مطرح کردم از آنجایی که پاسخی به شکل مشخص دریافت نکردم ترجیح دادم استعفا دهم.

وی درباره نیت حضورش در مجمع عمومی و هیئت مدیره جامعه اصناف سینمای ایران گفت:  نیت حضور من در هیئت مدیره صرفا مفید بودن برای سینما بود و احساس کردم با شرایط  پیش آمده حضور من برای سینما دیگر مفید نخواهد بود و به همین دلیل استعفای خودم را رسما و به صورت کتبی به هیئت مدیره قبل از اینکه سمت اعضاء مشخص شود تسلیم کردم. 

وی درباره این که چرا استعفا اعلام نشده بود گفت: این سؤال را باید هیئت مدیره پاسخ دهند.

معتمدی درباره قبول استعفایش توضیح داد: من استعفایم را کتبی ارایه دادم آقای کاسه سازکه در حال حاضر رئیس هیئت مدیره هستند تلفنی گفتند که  با استفعای من موافقت شده است.

معتمدی درباره فشارهایی که ممکن است در این مدت بر وی بوده باشد گفت: سخنگوی هیئت مدیره هم به این نکته اشاره داشته است، تاکید می کنم هیچ فشاری نبود. سوالاتی برایم ایجاد شد که من  متناسب با پاسخ هایی که نگرفتم احساس کردم ممکن است نتوانم مفید واقع شوم. وقتی سوالات و ابهامات وجود داشت و پاسخ درست و قانع کننده‌ای دریافت نکردم. استعفا دادم

رئیس هیئت مدیره جلوه‌های بصری درباره سوالاتی که برایش پیش آمده است گفت: در شرایط موجود سینما که تردید و ابهام زیاد شده است ترجیح می دهم در این باره صحبت نکنم این سوالات مربوط به هیئت مدیره  بوده و صلاح نمی دانم آن‌ها را مطرح کنم .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار