امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24253
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدیان نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها که در همایش نکوداشت مرد تقوا ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدیان نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها که در همایش نکوداشت مرد تقوا و تدبیر که در حمایت از عملکرد غلامعلی حدادعادل برگزار شد است، گفت: بعد از مناظره‌ها که آقای حدادعادل در دفاع از انقلاب اسلامی سینه سپر کرده است، به ایشان پیامک دادم. نوشتم خداوند پاداش شما را عطا خواهد کرد چرا که در مناظره‌ها درخشیدید و با شجاعت تمام از نظام مظلوم دفاع کردید.

وی با بیان اینکه دفاع حدادعادل از مبانی انقلاب اسلامی در مناظره سوم در کارنامه عمل او ثبت خواهد شد، تصریح کرد: ‌وقتی بیانیه آقای حدادعادل برای انصراف از کاندیداتوری را شنیدم این آیه قرآن به ذهنم آمد که خداوند پاداش مردان برگ را می‌دهد.

محمدیان با اشاره به واژه وفا که در قرآن به آن اشاره شده است، اظهار داشت: وفا قله آرمانی و فرهنگی است که ما در مقاطع مختلف تاریخی شاهد آن بوده‌ایم.

وی با اشاره به نامه امیرالمؤمنین به استاندار آذربایجان گفت:‌امیرالمؤمنین خطاب به استاندار آذربایجان نوشت آنچه در دست توست امانت است و تو باید از این امانت پاسداری کنی.

وی با بیان اینکه نگاه اسلام به پست و مقام مبتنی بر خدمت و امانت است نه طعمه، گفت:‌ در نظام جمهوری اسلامی ایران هر کسی که توفیق خدمت پیدا می‌کند باید پست خود را امانتی از سوی خدا بداند و این امانت را قدر بداند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها با بیان اینکه حدادعادل به عنوان رئیس شورای تحول همواره دغدغه مسائل فرهنگی را داشته است، گفت: آقای حدادعادل در مناظره‌ها از اصل نظام دفاع کرد و خوش درخشید و مردم این موضوع را فراموش نخوهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها