امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24256
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 173
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، با حضور دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، معاونت ایمنی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، با حضور دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی این نیرو رسما راه اندازی و فعالیت خود را با هدف ارتقای ایمنی و سلامت و نگهداری در حوزه نیروی انسانی و ادوات و تجهیزات و کاهش صدمات و خسارت های ناشی از حوادث، آغاز کرد.

دریادار فدوی در این مراسم طی سخنانی تأکید کرد: تلاش شما در معاونت ایمنی با کاهش حوادث می تواند نسبت مستقیم و تنگاتنگی پیدا کند.

وی افزود: به عبارت دیگر هر چه تلاش، دانش و همت شما در موضوع ایمنی و اقدامات تأمینی افزایش پیدا کند،‌ به همان نسبت صدمات و آسیب ها و خسارت ها کاهش پیدا خواهد کرد.

سردار فدوی گفت: حضور فعال شما در صحنه هایی که مباحث ایمنی مطرح است،‌ اعم از فضای کار و فعالیت و محیط های تمرینی و رزمایشی و همچنین در مقوله های نگهداری می تواند فرمانده غافل را فعال و بیدار نگه دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه با توصیه های عملیاتی به مسئولان مجموعه ایمنی و اقدامات تأمینی خاطر نشان کرد و افزود: در تأمین ایمنی ادوات و تجهیزات بخصوص در مباحث موشکی، شناوری،‌هوادریا و ... باید اقدامات شما به از بین رفتن حوادث و یا حداقل کاهش آنها بیانجامد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها