امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24271
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی معاریو اعلام کرد که پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) به دنبال تسریع در روند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی معاریو اعلام کرد که پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) به دنبال تسریع در روند اقدامات قانونی برای قرار دادن مطالبی از جنگ دوم لبنان (جنگ 33 روزه) در کتب درسی کودکان صهیونیستی است.

بر اساس این گزارش، مطالبی از نظامیان اسرائیلی کشته شده در این درگیری‌ها درج می‌شود، ‌این تلاشها در راستای نامه مادر یکی از کشته شده‌های اسرائیلی در این جنگ است که از غیاب سیاستمداران اسرائیلی در مراسم یادبود سالیانه کشته شده‌های اسرائیل که همه ساله در 24 ژوئن برگزار می‌شود، شکایت کرده بود.

بر اساس این گزارش ، نامه‌ این مادر صهیونیستی موج بزرگی در افکار عمومی اسرائیلی ها ایجاد کرده و به همین علت نمایندگان کنیست را برای جلوگیری از رسوایی در میان افکار عمومی به تلاش برای تصویب طرحی برای جا دادن مطالبی از این جنگ در کتب درسی صهیونیست‌ها واداشته است.

رژیم صهیونیستی بعد از شکست در جنگ 33 روزه در لبنان و اذعان رسمی به این شکست در کمیته وینوگراد تلاش زیادی در تحریف واقعیت‌های این جنگ از خود نشان داده و گنجاندن مضامین تحریف شده در کتب درسی کودکان شهرک نشین نیز یکی دیگر از ابعاد این تلاش‌هاست.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار