امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24289
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از برگزاری بسیار خوب همایش شعر ولایت (حدیث سرو) که با حضور شاعران مطرح کشورمان در روز 18 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از برگزاری بسیار خوب همایش شعر ولایت (حدیث سرو) که با حضور شاعران مطرح کشورمان در روز 18 تیر ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد، کانون ادبی زمستان در اطلاعیه از حضور گسترده و پرشور مردم از قشرهای مختلف جامعه در این همایش تقدیر کرد.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

هجدهم تیر سال 1392 ، تالار ایوان شمس، علاوه بر برگزاری موفق همایش شعر ولایت، شاهد حضور گسترده مردم از اقشار مختلف بود. استقبال از این برنامه که در نوع خودش بی‌نظیر است، به معنای واقعی کلمه معنای مردمی برگزار شدن این همایش را نشان داد و حضور اقشار مختلف مردم عزیز کشورمان در این برنامه که از ساعاتی قبل از شروع برنامه، حضور داشتند و تا پایان برنامه نیز با اشتیاق برنامه را دنبال کردند، نشان دهنده نفوذ شعر ولایی در اذهان این ملت و علاقه درونی ایرانیان به موضوع ولایت است.

بی‌شک مهم‌ترین دلیل استقبال گسترده مردم از این برنامه پرداختن آن به موضوع ولایت است و کانون ادبی زمستان مراتب سپاس خود را از حضور بی نظیر این مردم فهیم و هوشیار اعلام می‌کند و امیدوار است با برگزاری همایش‌های مشابهی با موضوع شعر ولایت در سال‌های آینده، گامی در جهت نشان دادن ناب‌ترین گونه شعری ایران و ارتباط مردم این سرزمین با آن بردارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها