امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۵:۰۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 243
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۶
تعداد بازدید: 430
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، «ما ژائو شو» رئیس هیات چین در مذاکرات آلماتی 2 امروز سه شنبه در اظهاراتی که سایت وزارت خارجه این کشور منتشر کرده است، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، «ما ژائو شو» رئیس هیات چین در مذاکرات آلماتی 2 امروز سه شنبه در اظهاراتی که سایت وزارت خارجه این کشور منتشر کرده است، گفت: برای نخستین بار دو طرف صادقانه و عمیق با یکدیگر مذاکراتبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، «ما ژائو شو» رئیس هیات چین در مذاکرات آلماتی 2 امروز سه شنبه در اظهاراتی که سایت وزارت خارجه این کشور منتشر کرده است، گفت: برای نخستین بار دو طرف صادقانه و عمیق با یکدیگر مذاکرات سازنده انجام دادند.

وی که در نشست امنیتی وزارت خارجه چین صحبت میکرد، گفت: البته نگرانی‌ها و اختلاف نظرهایی وجود دارد که هنوز حل نشده است.

ما ژائو شو افزود: چین انتظار دارد که همه طرف‌های گفت‌وگو به مذاکرات برای کاهش فاصله و اختلاف‌ها و در نهایت رسیدن به اجماع نظر ادامه دهند.

این مقام ارشد چینی با اشاره به اینکه باید شرایط را برای رسیدن به یک راه حل کامل، جامع و درازمدت برای موضوع هسته‌ای ایران مهیا کرد، گفت: پکن همواره آماده ادامه همکاری با همه طرف‌هین و تلاش‌های سازنده برای حل و فصل این موضوع است. 

معاون وزیر امور خارجه چین افزود: با مقامات آمریکا، روسیه، ایران و فرانسه در مذاکرات آلماتی قزاقستان دیدار و گفت‌وگو کرده است.

آخرین دور از مذاکرات ایران و گروه 1+5 روزهای جمعه و شنبه در آلماتی قزاقستان برگزار شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها