امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24319
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 186
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: روز گذشته 21 تیرماه 1392 اولین مفاتیح دانشجویی که به همت نهاد رهبری در ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: روز گذشته 21 تیرماه 1392 اولین مفاتیح دانشجویی که به همت نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تدوین شده بود، توسط «حجت‌الاسلام محمدیان» رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شد.

در همین راستا، «حجت‌الاسلام علی‌محمدی» کارشناس مرکز فعالیت‌های قرآن و عترت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در حاشیه رونمایی از مفاتیح دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مفاتیح دانشجویی برگرفته از کلیات مفاتیح‌الجنان است که سعی شده دعاهایی که تاکید بیشتری به جوانان، دوران جوانی، علم آموزی و اخلاق دارد، در این کتاب گنجانده و در اختیار دانشجویان قرار داده شود.

وی با بیان اینکه این مفاتیح به صورت رایگان به تمامی مراکز دانشگاهی اهدا خواهد شد، ادامه داد: دفتر قرآن و عترت نهاد رهبری در دانشگاه‌ها مدتی است که در کنار فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی، به مسائل آموزشی و پژوهشی می‌پردازد و این نهج‌البلاغه دانشجویی قسمتی از فعالیت‌های علمی است تا مجموعه مدونی که برای جوانان جذابیت بیشتری دارد، داشته باشیم.

کارشناس مرکز فعالیت‌های قرآن و عترت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اظهار امیدواری کرد که دانشجویان در مناسبت‌های مذهبی و همچنین در اوقاتی از روز، از این مفاتیح استفاده کنند و راه‌‎های رسیدن به قرب الهی را بیاموزند.
انتهای پیام/م.خ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها