امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24322
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین گردهمایی بنیاد خیریه یاران برکت مهر با هدف توانمند سازی و ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین گردهمایی بنیاد خیریه یاران برکت مهر با هدف توانمند سازی و ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار شب گذشته برگزار شد. در این گردهمایی که با برگزاری مسابقه والیبال بین تیم های ایران و آلمان همزمان شده بود ابتدا منصور ضابطیان به عنوان مجری ضمن خوشامد گویی به مهمانان و آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران از پریوش نظریه بازیگر سینما و تئاتر کشور و مدیرعامل این بنیاد دعوت کرد تا در مورد گردهمایی و فعالیت های بنیاد توضیحاتی ارایه دهد.

«نظریه» با تشریح چگونگی شکل‌گیری این بنیاد خیریه و نحوه  فعالیت‌های آن توضیحاتی را به میهمانان ارائه کرد و در آخر از آنها خواست تا در راستای همکاری با این بنیاد که توانمند سازی و ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار را وظیفه ی اصلی خود می داند همراه و یاور بنیاد خیریه برکت مهر باشند.

بعد از پایان صحبت های وی هاشمی رییس سازمان بهزیستی کشور ضمن آرزوی موفقیت برای این بنیاد محلی را در مجتمع ذوالفقاری واقع در یافت آباد تهران برای فعالیت های این خیریه در نظر گرفت.

در ادامه میهمانان همراه با صرف افطار به تماشای مسابقه والیبال نشستند.

در این مراسم که به صرف افطار برگزار شد  هنرمندانی چون  سیف اله صمدیان، رسول صدرعاملی، مهناز افشار، بهاره رهنما، سحر دولتشاهی، نگار استخر، حمیدرضا صدر، هانا کامکار، بابک چمن آرا، مهرداد صدیقیان، فرهاد توحیدی، امیر اثباتی، نظام کیائی و بسیاری هنرمندان دیگر حضور داشتند. 

بنابراین گزارش، دکتر عارف، ابراهیم حاتمی کیا، رخشان بنی اعتماد، حمید فرخ نژاد، داوود رشیدی، پیمان قاسم خانی، جهانگیر کوٍثری، ویشکا آسایش، رامین صدیقی، مریم زندی، لیلی گلستان، سیامک انصاری و همینطور نشر هرمز با آرزوی موفقیت برای این بنیاد آمادگی خود را جهت همکاری با این موسسه خیریه اعلام کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها