امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24336
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، در این تجمع گسترده که شامگاه جمعه پس از افطار در میدان "المقشع" منامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، در این تجمع گسترده که شامگاه جمعه پس از افطار در میدان "المقشع" منامه برگزار شد، "شیخ علی سلمان" دبیر کل جمعیت وفاق بر ضرورت توقف نقض حقوق بشر در بحرین تأکید کرد.
وی اظهار داشت: این پیامی برای حکومت است؛ ما اهل سنت و شیعه خواستار نظامی هستیم که پذیرای همه ما باشد و سایه ستم را از سر بحرین بردارد، زیرا اهل سنت و شیعه از بی عدالتی [و تبعیض در برخورد با شیعه و سنی ] از سوی حکومت خسته شده اند."
شیخ علی سلمان ادامه داد: مساجد ویران شدند، روزی ده ها هزار شهروند به دلیل اخراج و ممنوعیت استخدام قطع شد. فرزندان ما برای ده ها سال از بورس تحصیلی محروم شدند و ثروتهای ملی ما مورد چپاول قرار گرفت.
وی خطاب به رژیم آل خلیفه گفت: قوانینی برخلاف قوانین بین المللی صادر کرده و آزادی های ما را سلب کردید؛ کمیته حقیقت یاب و سازمان های بین المللی همه اقدامات شما را ثبت کرده اند.
"عبدالنبی العکری" فعال حقوقی با اشاره به حضور بسیار گسترده مردم در این تجمع، گفت: ما به فعالیتهای مسالمت آمیز خود و درخواست برای نظام مشروطه سلطنتی و مجازات شکنجه گران ادامه می دهیم؛ و بدون تحقق این مسائل هیچگونه تغییری پذیرفتنی نیست.
بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی است.
 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها