امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24338
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «اسماعیل هنیه» هر گونه اتهامات وارده به جنبش حماس در خصوص دخالت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «اسماعیل هنیه» هر گونه اتهامات وارده به جنبش حماس در خصوص دخالت در حوادث جاری مصر را رد کرد و آن را ساختگی دانست.

وی طی سخنانی در مسجدی در غزه اظهار داشت: کشاندن پای دولت منتخب فلسطین و حماس به حوادث جاری در مصر، تنها به نفع رژیم اشغالگر است و به جامعه فلسطینی آسیب وارد می‌کند.

از سوی دیگر سخنگوی جنبش حماس اظهارات منتسب به فرمانده ارتش دوم مصر که مدعی نابودی گروه های نظامی وابسته به این جنبش در شبه جزیره سینا شده بود، را به شدت محکوم کرد.

«سامی ابوزهری» گفت: ما در جنبش حماس اظهارات منسوب به فرمانده ارتش دوم مصر پیرامون نابودی گروه های نظامی وابسته به این جنبش در منطقه سینا را به شدت محکوم و تمامی این ادعاها را به طور صریح و قاطع رد می کنیم.

وی بیان چنین اظهاراتی از سوی مقامات نظامی مصری را تلاشی نافرجام برای کشاندن پای ملت فلسطین به بحران و ناامنی های داخلی مصر عنوان کرد.

رسانه های خبری مصری به نقل از سرلشگر «احمد وصفی» مدعی شدند که نیروهای مسلح مصر از طریق طرح های امنیتی خود در دو هفته گذشته موفق به نابودی و انهدام چندین گروه نظامی در منطقه سینا شده‌اند و ارتش مصر خسارت های سنگینی به این گروه‌ها به ویژه شمار زیادی از عناصر جهادی وابسته به حماس وارد آورده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها