امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24345
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 77
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پی انتشار یادداشت «علی محمد قاسمی» کارگردان و فیلمبردار ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پی انتشار یادداشت «علی محمد قاسمی» کارگردان و فیلمبردار سینما که واکنش به مصاحبه فارس با مدیرعامل مرکز گسترش صورت گرفته بود،توضیحاتی را ارائه کرد.

در این مطلب که با عنوان «توهم ساخت فاخر!» برای بخش سینمایی فارس ارسال شده،آمده است: از سال 86 تاکنون، آقای قاسمی دو قرارداد تولید فیلم با این مرکز منعقد کرده که پروژه اول وی با عنوان «پیتزا میامی» غیر قابل پخش بوده (بنا به دلایلی که خودشان خوب می دانند!) و پروژه دوم (گزارش شنبه) را نیز پس از گذشت 6 سال و با وجود همة پیگیری ها، هنوز تحویل نداده است!

در ادامه مطلب ارسالی مرکز گسترش آمده است: آقای قاسمی! ظاهراً شما خود دچار این توهم شدی که پروژه‌ات فاخر است! و به همین دلیل، دو برابر کل قراردادت با این مرکز را مطالبه کردی و به همین بهانه، از تحویل دادن فیلم و تسویه حساب با مرکز سر باز زدی!

در بخش دیگری توضیحات مرکز گسنرش به یادداشت علیمحد قاسمی آورده شده است: فیلمساز محترم! از نظر ما، مبنای فاخر بودن یک فیلم، بودجة آن و یا پروداکشن تولید نیست. این برداشت شماست که باعث شده تا دچار توهم فاخر بودن فیلم های خود بشوید و به همین بهانه، پول بیشتری از این مرکز طلب کنید؛ درحالیکه انتظار ما از شما، رعایت مفاد قراردادی است که با این مرکز بستید و 6 سال هم از زمان تحویل کار می گذرد و چند بار نیز متمم خورده، اما پروژه هرگز تحویل مرکز نشده است!

در بخش پایانی این مطلب می‌خوانیم: آقای قاسمی! در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صحبتی از تولید فیلم های فاخر مرکز به میان آمده است؛ نظیر پروژه سینمایی «شهابی از جنس نور» که با موضوع مقاومت اسلامی در کشور لبنان ساخته شده است؛ بگذارید تا جهت اطلاع همه خوانندگان یادآوری کنیم که شما، مدیریت فیلمبرداری این پروژه فاخر را برعهده داشتید... حال اینکه چرا برعلیه پروژه ای که خود، یکی از دست اندرکاران اصلی آن هستید، موضع گرفتید و آنرا «جــــیــــم» خوانده اید! خود سوالی بی پاسخ است!
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها