امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24437
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، دستگاه‌های امنیتی در استان شمال سینا گزارش دادند که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، دستگاه‌های امنیتی در استان شمال سینا گزارش دادند که اخطاریه‌هایی از اهالی روستای الطویل مبنی بر اینکه مسجدی در این روستا هدف اصابت دو راکت قرار گرفته، دریافت کرده‌اند.

بر اساس این گزارش بالکن این مسجد و شیشه‌های آن شکسته و از بین رفته است.

از سوی دیگر بالگردهای آپاچی دقایقی قبل در میان آرامش شکننده‌ای که در مناطق شمال سینا حاکم شده است، در آسمان العریش به پرواز درآمدند.

شاهدان عینی گفتند که این بالگردها در ارتفاع پائین به پرواز درآمده و به پرواز در مناطق جنوب و شرق العریش و منطقه المطار و المزارع ادامه دادند در حالی که خبرها حاکی از پنهان شدن افراد مسلح در این مناطق است.

منابع مطبوعاتی رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که اوضاع نابسامان امنیتی در شبه جزیره سینا و افزایش تجاوزات علیه ارتش مصر از سوی گروه‌های افراطی، نهاد نظامی مصر را بر آن داشته است تا با مشت آهنین به این گروه‌ها پاسخ دهد.

بر اساس این گزارش مصر از اسرائیل درخواست کرده است تا عمل به توافقنامه کمپ دیوید که به موجب آن ورود هواپیماها و سلاح‌های سنگین به منطقه مرزی با اسرائیل ممنوع است، به تعلیق درآید تا ارتش مصر بتواند عملیات گسترده در این منطقه را اجرایی کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار