امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2444
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 284
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه طی یک بازدید چند ساعته از تجهیزات هوادریا، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه طی یک بازدید چند ساعته از تجهیزات هوادریا، یگان های رزمی و سیستم های دفاعی هوایی و دریایی پایگاه مستقل دریایی سپاه در جاسک بازدید کرد.

فرمانده هوافضای سپاه، با حضور در جمع کارکنان پایگاه امامت ندسا از زحمات بی نظیر آنان در دستیابی به تکنولوژی روز دفاعی تقدیر کرد و برای آنان موفقیت و توفیق روز افزون از خداوند رحمان مسئلت کرد.

در جریان این دیدار، دریادار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه نیز حضور داشت.

سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و هیئت همراه نیز از یادمان شهدای گمنام منطقه سوم ندسا بازدید و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح در جریان بازدید از یادمان شهدا در سخنانی شهدا را تربیت یافتگان مکتب وحی والهی دانست و افزود: شهادت، رسیدن به قله بندگی و سرسپردگی به خدا است. شهدا بهترین سرمایه خود که جانشان بود را در مسیری هدیه کردند که اولیای الهی ترسیم کردند و آن مسیر رضایت و خشنودی خدا است. 

در جریان این دیدار سردار بختیاروند فرمانده و حجت الاسلام رخشا مسئول نمایندگی منطقه سوم حضور داشتند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها