امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24447
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۳۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نیروهای ارتش سوریه توانستند پس از نبردهای سخت با کنترل بر منطقه باب هود، ارتباط افراد مسلح در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نیروهای ارتش سوریه توانستند پس از نبردهای سخت با کنترل بر منطقه باب هود، ارتباط افراد مسلح در محله حمص القدیمه با مرکز این شهر را قطع کنند.

بنا بر این گزارش، نبردها همچنان بین نیروهای ارتش و مخالفان مسلح ادامه دارد و تک تیراندازها و خودروهای بمب گذاری شده مانع از ادامه پیشروی ارتش هستند.
 

شبکه المیادین در گزارشی از محله باب هود تاکید کرد که این منطقه به علت وجود تک تیراندازها شاهد عملیات سخت‌تری بوده است و از سوی دیگر اهمیت راهبردی آن در مرکز شهر حمص کار را برای نیروهای ارتش سخت‌تر می‌کند چرا که مخالفان به راحتی حاضر به از دست دادن مواضع خود نیستند.

همچنین خیابان‌های تنگ و کوچه‌های تاریخی محله حمص القدیمه باعث شده تا تانک‌ها نتوانند وارد شوند و در مقابل تروریست‌ها از طریق تونل‌های زیرزمینی تحرک خود را افزایش داده‌اند تا بتوانند ارتش را متوقف کنند.

خالدیه و باب هود از مهمترین محله‌های حمص به شمار می‌آیند زیرا نقطه ارتباطی حمص با محله‌های مختلف آن بوده و همچنین مهمترین محل استقرار تروریست‌های مسلح به شمار می‌آمدند و مسجد «خالد بن الولید» نیز در آنجا قرار دارد.

در این میان برخی اخبار حاکی از این است که تروریست‌های مسلح یک تونل از این مسجد به سمت باب هود حفر کرده و به سمت آن پیشروی کرده و در تلاش برای جلوگیری از پیشروی ارتش هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها