امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2446
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در هشتمین نشست صبحانه‌کاری کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، غلامعلی کیانی مدیر عامل شرکت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در هشتمین نشست صبحانه‌کاری کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، غلامعلی کیانی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، اشتغال را مهمترین و دشوارترین بحث اقتصادی کشور دانست و اظهار داشت: در هیچ کشوری به اندازه ایران پول در خانه و در دست مردم وجود ندارد، پس‌اندازها در جوامع دیگر به بازار سرمایه کشیده شده و با سرمایه‌گذاری‌ بزرگ به ظرفیت‌های بزرگ تر تبدیل شده است که این امر برای سرمایه‌گذاران، دولت و ایجاد اشتغال مفید بوده است.

وی افزود: ضروری است تدبیری اندیشیده شود، تا شرکتهای سرمایه‌گذاری جذب توسعه اقتصادی شود.

عضو هیأت مدیره کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران گفت: وظیفه ارکان مختلف بازار از جمله کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران این است که سرفصل‌هایی را درخصوص جذب سرمایه‌های سرگردان و بزرگ ارائه دهد.

وی تشکیل و ایجاد شرکت‌های سرمایه‌گذاری جدید را در جهت جذب سرمایه‌ها ضروری عنوان و تصریح کرد: دولت باید از شرکت‌های سرمایه‌گذاری بخواهد، حداقل  0.5 درصد از سهم توسعه کشور را پذیرفته و برنامه خود را در این خصوص ارائه دهند.

کیانی عنوان کرد: با برنامه‌ریزی و مدیریت اقتصادی می‌توان در سطح کلان و خرد رشد اقتصادی چشمگیری را رقم زد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها