امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24461
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از مکزیک، بیست و یکمین دوره از مسابقات قهرمانی تکواندوی جهان در حالی از 24 تیر ماه به میزبانی کشور مکزیک و در شهر پوئبلا ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از مکزیک، بیست و یکمین دوره از مسابقات قهرمانی تکواندوی جهان در حالی از 24 تیر ماه به میزبانی کشور مکزیک و در شهر پوئبلا اغاز خواهد شد که تیم ملی تکواندوی بانوان با ترکیب چهار ملی پوش در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده است. بانوان هوگوپوش تمرینات خود را در سالن اکس پوزیتو سنتر شهر پپگیری می‌کنند.

مریم آذرمهر در گفت وگو با خبرنگار اعزامی فارس به مکزیک از شرایط تیم ملی بانوان قبل از آغاز مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: شرایط هر چهار ملی پوش در بهترین وضعیت قرار دارد و از نظر فنی به نظرم هیچگونه مشکلی را ندارند. البته از بین چهار هوگوپوشی که در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند تنها سوسن حاجی پور سابقه حضور در مسابقات قهرمانی جهان را دارد. در واقع سه نفر از ملی پوشان تجربه حضور در مسابقات جهانی را در کارنامه ندارند و تجربه کمتری نسبت به حاجی پور دارند.

وی افزود: با توجه به زمانی که ما در این مدت داشتیم فرصت این را داشتیم که ملی پوشان را به مرز امادگی برسانیم. در طول اردوها تمام تلاشمان این بود که نقاط ضعف آنها را شناسایی کنیم و به داشته‌های آنها اضافه کنیم. نفرات حاضر در اردوها خیلی تکنیک خاصی ندارند و ما سعی کردیم سرعت آنها را بالا ببریم.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان در ادامه گفت: پریسا قربانی تکواندوکار بسیار خوبی است و روی پای چپ خیلی خوب کار می کند و تعادل خوبی روی پا دارد. فریده فرشیدی از لحاظ سرعت خیلی تند و تیز است و ما سعی کردیم در این مدت سرعت او را افزایش دهیم. سوسن حاجی پور در طول مبارزات از هر دو پای خود مقابل حریفانش استفاده می‌کند و یکی از نقاط قوت او این است که ضربات از پایین را خیلی خوب می گیرد، اما چرخش کمر ندارد و ما نیز تلاش می کنیم تا نقطه ضعف او را ترمیم کنیم. شکرانه ایزدی نیز ضربات بالا خوب کار می کند و در طول مبارازتش از ضربات بالا بیشتر استفاده می کند.

وی در پایان اظهار داشت: با توجه به توانایی هایی که نفرات دارند فکر می کنم خیلی از نظر ما آماده هستند و با توجه به اینکه 90 درصد تیم برای اولین بار است در مسابقات جهانی وارد شیاپ چانگ خواهند شد، اما مطمئن هستم که آنها می‌توانند نتیجه بگیرند. ما برای کسب مدال در میان این همه مدعی کار سختی را پیش رو داریم، اما من امید زیادی به کسب نتیجه با این تیم در مسابقات قهرمانی جهان دارم.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها