امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24545
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی ضمن تبریک به حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب اظهار داشت: از همه ملت، احزاب، گروه‌ها، شخصیت‌های سیاسی و تأثیرگذار می‌خواهم که با دولت آینده برای دستیابی به اهداف و آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی همکاری و همراهی کنند و از تفرقه بپرهیزند.

وی افزود: از سر دلسوزی به رئیس جمهور منتخب گوشزد می‌کنم که مراقب نفوذ و تحرک افراد و جریان‌های دارای رویکردهای سکولاریستی که در کمین هستند، باشد که مبادا داستان مشروطه به شکلی دیگر تکرار شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به منتخب ملت خاطرنشان کرد: خواستار توجه جدی به الگوی اسلامی در عرصه مدیریتی هستیم تا بتوانیم الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را در عرصه‌های مختلف محقق کنیم.

مقتدایی تصریح کرد: تفکر و مشی رهبر معظم انقلاب و نظام ایران اسلامی در فضای اعتدال معنا خواهد یافت و آنهایی که بیش از همه مشی و تفکر اسلامی داشته باشند، دورترین افراد از رویکردهای طاغوتی، اشرافی‌گری و سلطه‌گری فردی و گروهی هستند که البته این، همان اعتدال اسلامی مورد انتظار است.

وی با اشاره به اصل هشتم قانون اساس بیان داشت: این اصل به امر به معروف و نهی از منکر اشاره دارد که متأسفانه بعد از چند دهه همچنان بر زمین مانده است و مجلس و دولت در این خصوص مسئولیت و تکلیف آنی دارند که تدبیری موثر بیاندیشند و نتیجه آن را اعلام کنند.

نماینده اصفهان در ادامه خطاب به روحانی گفت: انتظار است که به مشکلات اساسی مردم به ویژه اشتغال و گرانی رسیدگی و ثبات بازار را دنبال کنید.

وی ادامه داد: جا دارد که در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی جانانه اقدام کنید و این توقع مردم از دولت آینده است.

نماینده اصفهان در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی به آنها توسط مسئولان مربوطه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها