امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2455
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 189
علی صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با رد خبر به ثبت نرسیدن تقاضا برای معامله 5.54 درصد از سهام ...

علی صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با رد خبر به ثبت نرسیدن تقاضا برای معامله 5.54 درصد از سهام پروژه‌های نیروگاهی ایران (مپنا) اظهارداشت: یک تقاضا برای سهام مپنا ارائه شد و با توجه به دستورالعمل بورس انجام این معامله به فردا موکول شد.

به گزارش فارس، امروز 5.54 درصد از سهام مپنا به تعداد 552 میلیون و 684 هزار و 872 سهم ارائه شد در دو دقیقه پایانی معاملات بورس تهران یک تقاضا برای خرید سهام بلوکی 5.54 درصدی مپنا به ثبت رسید، اما با توجه به دستورالعمل معاملات عمده، در صورتی که تقاضا در کمتر از 10 دقیقه قبل از اتمام معاملات ارائه شود، معامله به روز بعد موکول می‌شود.

بر این اساس متقاضی خرید این سهام فردا باید در آغاز معاملات تقاضای خود را ارائه کند. البته سرمایه‌گذاران هم می‌توانند فردا در این معامله شرکت کرده و قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنند. قیمت پیشنهادی هر سهم شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران 2706 ریال است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها