امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24558
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 83
مسعود اخوان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پیش ثبت نام عتبات عالیات از ساعت 9 صبح امروز آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 تیرماه ادامه خواهد ...

مسعود اخوان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پیش ثبت نام عتبات عالیات از ساعت 9 صبح امروز آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: محدودیتی برای اعزام‌ها و ثبت نام‌ها وجود ندارد و متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که مایل به اعزام از تاریخ 29 مردادماه سال جاری  لغایت  15 مهر سال جاری هستند، با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فرم مربوطه در سایت پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) می توانند برای خود وهمراهانشان پیش ثبت‌نام کرده و کد رهگیری دریافت کنند.

مدیر کل عتبات عالیات خاطرنشان کرد: نتایج این دوره از ثبت نام‌ها سه شنبه اول مردادماه از طریق سایت عتبات عالیات اعلام می‌شود و اعزام‌ها در شهریور و مهر ماه سال جاری انجام می‌شود.

اخوان به جهت آشنایی کامل با مراحل و روش ثبت نام گفت: متقاضیان حتماً این موارد را در انجام پیش ثبت نام دقت کنند: متقاضیان می توانند به یکی از دو روش ذیل نسبت به پیش ثبت نام عتبات عالیات اقدام کنند:

الف- پیش ثبت نام گروهی، از 1 تا 7 نفره (ثبت نام در این روش حداقل 1نفر و حداکثر تا 7 نفر می باشد)

ب- پیش ثبت نام گروهی، فقط 35 نفره (ثبت نام در این روش می بایست حتماً 35 نفر کامل باشد)

افرادی که مبادرت به ثبت نام 35 نفره می‌کنند درصورتی که تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند(گروه جدید تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از 25 نفر تقلیل یابد؛ گروه اولیه حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.

فقط 15درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام‌های گروهی (گروههای 35نفره) است، لذا به متقاضیان پیشنهاد می‌شود برای آنکه از امکان بیشتری برای تشرف بهره مند شوند،در گروه‌های حداکثر تا 7 نفره ثبت نام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها