امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24608
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سام سوادکوهی مستشار دیوان عالی کشور و گزینه پیشنهادی رئیس قوه قضاییه برای عضویت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سام سوادکوهی مستشار دیوان عالی کشور و گزینه پیشنهادی رئیس قوه قضاییه برای عضویت در شورای نگهبان به عنوان حقوقدان، در نطق خود در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده مقطع لیسانس را در سال 59 در دانشگاه تهران، فوق لیسانس را در دانشگاه شهید بهشتی در سال 68 و دکتری را در حقوق دعاوی در فرانسه فارغ التحصیل شدم.

وی افزود: از سال 59-60 نیز در دادسراها و دادگاه‌ها و دادگستری و پس از دریافت مدرک دکتری به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها فعالیت می‌کردم.

سوادکوهی ادامه داد: امیدوارم با همکاری مجلس و شورای نگهبان کاری که نسبت به شکل گیری قانون و قانون نویسی در شان مردم کشورمان است، شکل بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تجربه‌ام در شش سال عضویت هیئت داوری سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین عضویت در شورای رقابت، نسبت به مسائل اقتصادی اطلاعاتی دارم که امیدوارم اگر انتخاب شوم همکاری در امور حقوقی و اقتصادی با مجلس به وجود بیاورم.

سوادکوهی در پایان اظهار داشت: اگر مورد اعتماد نمایندگان قرار بگیرم امیدوارم بتوانم به وظیفه خود به طور مناسب عمل کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها