امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24638
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، ارتش مصر سه تونل دیگر را در مرز نوار غزه تخریب کرد. بر اساس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، ارتش مصر سه تونل دیگر را در مرز نوار غزه تخریب کرد.

بر اساس این گزارش بولدوزرها تونل‌های غزه را بسته و پمپ‌های سوخت را از آن خارج کردند و در همین رابطه نیروهای مسلح مصر نیز اعلام کرد که با هر تونل جدیدی که کشف شود همین کار را انجام خواهد داد.

از سوی دیگر بالگردهای آپاچی مصر به گشت‌زنی در مناطق العریش، رفح، شیخ زوید و بویژه مناطق ساحلی و جنوبی به منظور رصد کردن تحرکات افراد مسلح و مشخص کردن مکان‌های آنها ادامه می‌دهند.

ارتش مصر همچنین تاکید کرد که مناطق زراعی در جنوب شیخ زوید شاهد تبادل آتش بین افراد و ایست بازرسی حاضر در این منطقه بود که با رسیدن هواپیماهای کمکی، افراد ناشناس نیز فرار کردند و درگیری به پایان رسید و هیچ گونه خسارت‌های مادی و انسانی در برنداشت.

نیروهای امنیتی مصر همچنین اعلام کردند که فرد مظنونی را که گفته می‌شود در حادثه انفجار خط لوله گاز مصر به اسرائیل دست داشت، دستگیر کرده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها