امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24649
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسه قرآن کریم با تدریس «حسین اخوان‌اقدم» مدرس «هنر تلاوت» قرآن کریم ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسه قرآن کریم با تدریس «حسین اخوان‌اقدم» مدرس «هنر تلاوت» قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان هر شب در مجتمع فرهنگی مذهبی «امام‌رضا(ع) » برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش این جلسه دومین سال است که در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود که در آن قرائت قرآن کریم محفل انس با قرآن و آموزش در سطوح مختلف اجرا می‌شود.

در این جلسه شرکت‌کنندگان ابتدا قرائت‌های خود را ارائه می‌دهند، سپس اساتید به ارزیابی آن می‌پردازند.

این جلسه از ساعت 22 آغاز و تا ساعت 24 ادامه دارد، همچنین در این جلسه هر شب و در ساعت 23 یکی از قاریان ممتاز و بین‌المللی به تلاوت خواهند پرداخت.

به گزارش فارس در شب‌های دهم، پانزدهم، نوزدهم، بیست‌ویکم و شب آخر ماه مبارک رمضان یکی از گروه‌های برتر تواشیح و مدیحه‌سرایی کشور با حضور در این محفل به اجرای برنامه می‌پردازند، همچنین تلاوت مجلسی در شب‌های قدر ساعت 24 اجرا می‌شود که آغاز بخش مراسم احیا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این محفل قرآنی در شب‌های ماه مبارک رمضان در مجتمع فرهنگی، مذهبی «امام‌رضا(ع)» به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، نبش خیابان شهید «نامجو»، گرگان سابق برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار