امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2465
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 166
والی اویسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» درباره توقف پروازهای شرکت هواپیمایی ساها، اظهار داشت: این شرکت هواپیمایی لغو امتیاز ...

والی اویسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» درباره توقف پروازهای شرکت هواپیمایی ساها، اظهار داشت: این شرکت هواپیمایی لغو امتیاز نشده است و اگر لغو امتیاز شده بود باید به صورت کتبی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به این ایرلاین اعلام می‌شد.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ساها تصریح کرد: لغو امتیاز مشمول ایرلاینی می‌شود که تخلف کرده است در صورتی که ما تخلف نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه بوئینگ‌های 707 این ایرلاین فعلاً کنار گذاشته‌ شده است، تصریح کرد: 2 فروند هواپیمای ایرباس 600ـ300 ایران شرکت هواپیمایی در حال اورهال است که به زودی وارد ناوگان هوایی کشور می‌شود.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ساها تصریح کرد: یکی از هواپیماهای این ایرلاین را خود به دلیل فرسوده بودن از رده خارج کرده‌ایم، اما 4 فروند هواپیمای بوئینگ MD و ایرباس 600ـ300 در حال اورهال هستند که به زودی وارد ناوگان ساها می‌شود.

اویسی با بیان اینکه از 20 فروردین تا اواسط خرداد، تقاضای سفرهای هوایی کمی کاهش می‌یابد افزود: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا از این فرصت استفاده کنیم و هواپیماهای خود را اورهال کرده و هواپیماهای فرسوده را از ناوگان خارج کنیم.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ساها گفت: همانطور که چهار فروند هواپیمای این ایرلاین زمین‌گیر شد، به زودی 2 فروند بوئینگ MD و 2 فروند ایرباس 600ـ300 که در حال تعمیر اساسی هستند، جایگزین این هواپیما‌ها می‌شود.

اویسی با بیان اینکه تعمیر اساسی هواپیما زمان‌بر است، توضیح داد: در اواسط خرداد که پیک سفرها آغاز می‌شود این شرکت‌ هواپیمایی آماده ارائه خدمات به مسافران است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ساها تصریح کرد: یک فروند بوئینگ 747 باری (کارگو) نیز در این ایرلاین فعال است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها