امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24655
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «سفره احسان» که تهیه‌کنندگی آن را رامین بیانی انجام داده است، از ابتدای ماه مبارک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «سفره احسان» که تهیه‌کنندگی آن را رامین بیانی انجام داده است، از ابتدای ماه مبارک رمضان برای مخاطبان آذری زبان این شبکه پخش خواهد شد.
بیانی در ارتباط با این ویژه برنامه توضیح داد: مجموعه «سفره احسان» که به صورت تولیدی بوده و قرار است از سیمای آذری شبکه سحر در ایام ماه مبارک رمضان به روی آنتن این شبکه برود، در استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل و جمهوری آذربایجان تصویربرداری شده است.
این برنامه از بخش‌های مختلفی مانند: پخش ادعیه روزهای ماه مبارک رمضان، قرائت و تفسیر موضوعی آیات مختلف و متناسب با این ماه، مصاحبه با شهروندان جمهوری آذربایجان و نقل خاطرات اندیشمندان و علمای جمهوری آذربایجان و استان‌های آذری نشین ایران از ماه مبارک رمضان تشکیل شده است.
وی در ادامه به احیای سنت‌های فاخر اسلامی در این ماه اشاره کرد و افزود: علاوه بر این‌ها در این مجموعه سعی شده است به معرفی همه جانبه آداب و مظاهر رفتار و منش‌های فردی و اجتماعی در اسلام از جمله نیکوکاری و جلوه‌هایی از آن نظیر بررسی آداب وقف پرداخته شود.
معرفی خیرین و نیکوکاران در قالب آیتمی با عنوان «چشم پنهان» در کنار بخش‌های دیگر چون روزه‌داری در اسلام و دیگر ادیان آسمانی در این برنامه در نظر گرفته شده است.
تهیه کننده «سفره احسان» عنوان کرد: در این مجموعه تلاش شده تا با استفاده از از ساختاری ریتمیک و متنوع و با یک زاویه نگاه متفاوت نسبت به نوع برنامه‌سازی در برنامه‌های رایج معارفی، کاری به دور از کلیشه تولید شود. به عبارت دیگر سعی شده تا با ایجاد فضای صمیمی، ضرباهنگ سریع و تنوع در طرح و ساختار برنامه، نوع جدیدی از برنامه سازی معارفی به مخاطبان عرضه گردد.
وی یادآور شد: مسعود واعظی و علیرضـا بابایی تصویربرداران، احمد گودینی صدابردار و ابراهیم زنهـاری تدوینگر «سفره احسان» هستند.
مجموعه برنامه «سفره احسان» از ابتدای ماه رمضان الکریم از ساعت 8:15 صبح به وقت تهران به مدت 30 دقیقه میهمان نگاه مخاطبان آذری زبان شبکه جهانی سحر خواهد بود.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار