امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24668
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 92
نبی رودکی نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اعتدال و شعار ...

نبی رودکی نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اعتدال و شعار اعتدال گرایی رئیس‌جمهور منتخب اظهار داشت: آقای روحانی اعلام کرده‌اند که دولت فراجناحی تشکیل خواهد داد. بنابراین قطعاً دولت اعتدال به دنبال بکارگیری همه سلیقه‌ها و جناح‌های مختلف در کشور است و ایشان گزینش مدیران با نگاه‌های مختلف را دنبال خواهد کرد.

وی تاکید کرد: قطعاً کسانی که به اصل نظام پایبند هستند و از توان مدیریتی بالایی برخوردارند و به قول خود آقای روحانی انسان‌های شایسته‌ای به شمار می‌آیند در دولت رئیس‌جمهور منتخب جای خواهند گرفت.

این نماینده اصولگرای مجلس هفتم دیدگاه رئیس‌جمهور منتخب مبنی بر بکارگیری نیروهای وفادار به نظام، ارزش‌ها و آرمان‌ها را دیدگاه خوب و مناسبی دانست و تصریح کرد: کسانی که خارج از دایره دیدگاه اعلام شده رئیس‌جمهور منتخب باشند در دولت ایشان جای نخواهند داشت.

رودکی با بیان اینکه تندروها در هر دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب وجود دارند، گفت: آقای روحانی قطعاً از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل استفاده خواهند کرد.

وی ادامه داد: ما در مجلس هفتم با آقای باهنر هم‌عقیده بودیم که اصلاح طلبان به دو صورت بدخیم و خوش‌خیم وجود دارد بنابراین از اصلاح‌طلبان خوش خیم وفادار به آرمان‌ها، رهبری و شهدا می‌توانند در دولت آقای روحانی حضور داشته باشند.

نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اصولگرایان معتدل نیز در دولت آقای روحانی و نهادهای وابسته به دولت می‌توانند حضور یابند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها