امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24677
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 108
«محمد شیخان» معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

«محمد شیخان» معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به استقبال گسترده رسانه‌های داخلی و خارجی برای مصاحبه اختصاصی با محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: تاکنون بیش از 50 درخواست مصاحبه اختصاصی از سوی رسانه‌های مهم داخلی و خارجی برای مصاحبه با رئیس جمهور ایران ارائه شده است.

وی افزود: حجم درخواست‌های مصاحبه به گونه‌ای است که امکان برنامه‌ریزی برای انجام تمام آنها وجود ندارد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: در تلاش هستیم با برگزاری یک کنفرانس خبری، امکان فرصت و طرح پرسش از رئیس‌جمهور محترم را برای تمامی رسانه ها فراهم نماییم.

شیخان همچنین دلیل این استقبال گسترده را رویکرد رئیس‌جمهور در قبال رسانه‌ها عنوان کرد و اظهار داشت: از آنجا که گفتمان اصلی رئیس جمهور محترم در گفت‌وگو با تمام رسانه‌ها، فطرت حقیقت جو و کمال طلب بشر را خطاب قرارداده و بر اساس صلح، دوستی، عدالت و کمال‌جویی قرار دارد، رسانه‌های داخلی و خارجی نیز از مصاحبه با ایشان استقبال کرده و برای برآورده‌ شدن این مسئله تقاضای مصاحبه اختصاصی با رئیس‌جمهور را دارند.

وی افزود: حتی برخی از آنها با وجود اینکه ممکن است امکان مصاحبه با آنان فراهم نشود خواستار مصاحبه با رئیس جمهور پس از دوازدهم مردادماه و پایان دوران ریاست جمهوری ایشان شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها